Мерія Черкас виставила на аукціон земельну ділянку, площею 0, 28 га, на перетині вулиць Руставі та просп Перемоги. На торгах продається право власності на землю. Стартова ціна – 3,7 млн грн. Оголошення про аукціон розміщено на порталі «Прозоро».
Як зазначено в оголошенні, вищезазначена земельна ділянка належить до території громадських закладів (торговельний центр). Містобудівні потреби відповідають діючій містобудівній документації міста Черкаси. Поверхня обмеження забудови (максимальна висота забудови -13 м)
Земельна ділянка виставляється вдруге. Перший аукціон було відмінено у звязку із відсутністю бажаючих. Кошти від продажу землі надходять до Бюджету розвитку Черкас.
Аукціон має відбутися 15 серпня.
Нагадаємо, що поряд із земельною ділянкою зводиться центральний хаб «Нової пошти» і апартаменти під житло. Земля під цими ділянками також була продана міською владою з аукціону.
Читайте також на сайті ВІККА
-
Мерія Черкас продала з аукціону право оренди двох земельних ділянок біля другого кола по проспекту Перемоги. Нині на цьому місці невеличкий «зелений острівець». Право оренди обох ділянок виборола компанія із Харкова.