Маленькі черкасці стали фіналістами Всеукраїнського художнього конкурсу

Талановиті вихованці позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради взяли участь у Всеукраїнському художньому конкурсі. Про це повідомляє прес-служба Молодіжного центру.

Так, шестеро вихованців художньої студії "Сузір’я" та студії декоративно-прикладного мистецтва "Творче коло" стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Наше мирне небо". А робота Юлі Олійник зайняла перше місце у молодшій категорії до 7 років.

Тепер юні художники Центру відвідають Фестиваль авіації, який відбудеться у вересні на аеродромі "Коротич", Харківської області.

Уже третій рік поспіль в рамках Харківського фестивалю авіації реалізовується соціальний проект, спрямований на взаємодію дітей і дорослих, підвищення інтересу до авіації в суспільстві − конкурс малюнка "Наше мирне небо".

Цьогоріч на розгляд компетентного журі представлено 1942 художніх творів із 149 закладів освіти та центрів дитячої творчості, фіналістами стали представники 18 областей України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині триває збір документів для оздоровлення категорійних дітей.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук