Кам’янська громада долучилася до допомоги місту Сміла, яке постраждало від російського обстрілу. Було сформовано дві бригади для відновлення покрівель на зруйнованих будинках у місті Сміла. Повідомляють на сторінці Кам’янської громади.
Силами працівників КП «Кам’янка-Водоканал» та КНП «Кам’янської багатопрофільної лікарні» було виконано ремонтні роботи на дахах постраждалих будинків. Протягом двох днів фахівці замінювали пошкоджені ділянки шиферної покрівлі, дерев’яні конструкції та інші елементи дахів.
Нагадаємо, минулої неділі Сміла зазнала однієї з наймасштабніших ракетно-дронових атак за весь період повномасштабної війни. Постраждали люди, будівлі, дахи будинків, вікна, автомобілі та інше майно.