Керувати обласним управлінням призначили людину поза конкурсом

Максима Зеленського призначили начальником управління у справах сім'ї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Про це йдеться у розпорядженні голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Заяву Зеленського вже погодили у Міністерстві молоді та спорту.

Максим Зеленський народився 1979 році на Золотоніщині, має дві вищі освіти. У 2006 році закінчив Східноєвропейський університет економіки і менеджменту за спеціальністю "Економіка підприємства", у 2012 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління" та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Нагадаємо, що вибір кандидатури на цю посаду відбувся не за конкурсною основою, а за рішенням народної ради. Таким призначенням обурені в Черкаському громадському люстраційному комітеті, його представники вже зверталися до голови ОДА Юрія Ткаченка та його заступника Віталія Коваля із вимогою застосовувати до нових призначень положення ст. 4 Закону України "Про державну службу" та конкурсні процедури. Крім того, пообіцяли звернутися до Міносвіти із пропозицією затверджувати лише кандидатури, які пройшли прозорі і зрозумілі громадськості процедури відбору на місцях.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут