додому Новини Спорт Капітан "Черкаських Мавп" виступатиме за збірну України 3х3

Капітан "Черкаських Мавп" виступатиме за збірну України 3х3

0

MVP чемпіонату України Суперліги Парі-Матч Олександр Кольченко виступатиме за національну збірну України 3х3. 15 травня капітан "Черкаських Мавп" уже прибув у розташування збірної та навіть встиг провести з командою Олега Юшкіна перше тренування в Одесі. Про це йдеться на сайті "Мавп".

Кольченко має замінити у збірній України 3х3 свого одноклубника Олександра Кобця. Зазначимо, що до цього Кольченко виступав у збірній України з класичного баскетболу і взяв участь у останньому Євробаскеті 2017 та матчах кваліфікації до чемпіонату Світу 2019.

У збірній України 3х3, яка продовжує готуватися до чемпіонату Світу, що у червні відбудеться на Філіпінах, Кольченко виступатиме разом з найрезультативнішим гравцем чемпіонату України – Станіславом Тимофеєнком . Учора Станіслав прибув у розташування збірної. Також за головну збірну 3х3 виступатиме Максим Закурдаєв та Дмитро Липовцев.

"Станіслав уже в строю і працює з командою. Ми дали йому можливість дещо відпочити, у нього був дуже важкий клубний сезон, – говорить Юшкін. – Щодо Кольченка, то вважаю його ідеальною кандидатурою на зміну Кобцю. Олександр прийняв рішення зосередитися виключно на 5х5. На останньому зборі у Латвії я помітив, що нам бракує агресії, упевнений, що її нам може додати Кольченко. Звісно історія має безліч прикладів, коли висококласні гравці з класичного баскетболу губилися у 3х3, але ми віримо у Кольченка і сподіваємося, що його гра підсилить нашу збірну".

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" повезли чемпіонський кубок містом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version