додому Новини Черкаси Інстинкт переможця! «Черкаські Мавпи» представили стиль нового сезону

Інстинкт переможця! «Черкаські Мавпи» представили стиль нового сезону

0
Черкаські Мавпи
mavpabasket.com

У новий сезон із новим стилем. Традиційно «Черкаські Мавпи» до кожного баскетбольного чемпіонату підходять з оновленою айдентикою та слоганом. Сезон 2021/22 пройде під гаслом «Інстинкт переможця».

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Слоган «Інстинкт переможця» обраний не випадково. «Черкаські Мавпи» – команда, яка має ДНК чемпіона. Ще кілька сезонів тому вони вибороли золоті медалі Суперліги. У новому чемпіонаті клуб повернув до складу гравців, із якими ставав чемпіоном, і прагне перемагати надалі.

Минулий чемпіонат пройшов складно для клубу, втім, попри невдалий старт та ковідні негаразди, підопічні Максима Міхельсона продемонстрували свій характер і стали срібними призерами Кубка України.

Яскраві клубні кольори, урбаністичний стиль та гучне гасло. У новому сезоні команда прагне перемагати.

«Черкаські Мавпи» розпочнуть виступи вже 26 вересня матчем проти «Будівельника».

Квитки з’являться у продажу вже незабаром. Слідкуйте за анонсами та приходьте на домашні матчі. Клуб готує яскраву шоу-програму на відкриття сезону та чимало нових конкурсів і активностей.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські баскетболістки – віце-чемпіонки Всесвітніх учнівських ігор.