НовиниЧеркащинаГрози, град та сильний вітер: черкащан попереджають про негоду

Грози, град та сильний вітер: черкащан попереджають про негоду

- Advertisment -

Погоду нашого регіону формує система атмосферних фронтів, яка розташувалась у глибокій улоговині циклону над Баренцевим морем. Цей холодний атмосферний розділ вже добряче остудив Німеччину, країни Прибалтики та Польщі.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного гідрометцентру.

Невеликі опади вже випадають на Черкащині, а найбільш інтенсивні чекаємо при прохолодженні фронтальної системи у другій половині дня сьогодні, 12 травня. Дощі супроводжуватимуться сильним вітром, грозами та градом. За сьогоднішній день випаде близько декадної норми дощу.

Найближчої ночі ця система переміститься на східні області України і за нею пошириться холодна повітряна маса з північних широт. Повітря арктичного походження остудить повітря і нічні температури знизяться до 1-3 градусів тепла, а на ґрунті чекаємо заморозки до 0-5 градусів.

Контрастна та нестійка повітряна маса пануватиме у нашому регіоні до кінця поточного тижня. Тому переважатиме прохолодна погода, періодично випадатимуть дощі. Температура вночі буде в межах +3..8 градусів, денні максимуми не перевищуватимуть +16..18 градусів.

Заморозки найближчої ночі можуть негативно вплинути на сходи теплолюбних сільськогосподарських культур. Кукурудза пошкоджується і частково гине при 2-3 градусах морозу, соя при 3-4º, картопля 2º, огірки та томати нестійкі -1..-2º.

Літо цьогоріч затримається. В умовах послаблення карантину прохолодної та з періодичними дощами погоди, головне не намокнути та не змерзнути.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині очікується похолодання.

 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У лікарні помер черкащанин, який отримав поранення під час шахедної атаки на Черкаси

У лікарні помер 58-річний чоловік, який отримав тяжкі поранення під час дронової  атаки на Черкаси 6 травня. Про це...

Власників худоби попереджають про ризик занесення ящуру чи блутангу на Черкащину

Небезпека поширення інфекційних захворювань, зокрема ящуру та блутангу, існує на території України. Про симптоми та небезпеку цих хвороб для...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас