додому Новини Генерал-лейтенант із Харкова запевнив, що "пожежку" не закриватимуть (ВІДЕО)

Генерал-лейтенант із Харкова запевнив, що "пожежку" не закриватимуть (ВІДЕО)

0

Сьогодні біля Інституту пожежної безпеки на мітинг вийшли черкаські студенти, які протестували проти закриття цього навчального закладу.

"Ми вийшли на підтримку наших колег із Черкаського інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Вже кілька місяців з’являється інформація про те, що цей навчальний заклад збираються ліквідувати. Черкаська студентська рада вже писала листи адресовані голові ВРУ, прем’єр-міністру та президенту", – розповів у коментарі журналісту телеканалу "ВІККА" голова студентської ради Черкаського державного технологічного університету Сергій Шмиголь.

На його думку ліквідовувати один із трьох навчальних закладів ДСНС – не логічно.

"Сьогодні надійшла інформація про те, що приїде ректор Харківської академії пожежної безпеки, щоб представити нового виконуючого обов’язки ректора. Поставивши свою людину є вірогідність того, що заклад таки будуть ліквідованим. Під час розмови він сказав, що вся інформація про ліквідацію – це не правда. Я тільки за, щоб цей навчальний заклад існував та процвітав", – розповідає студент.

Фото дивіться згодом на нашому сайті.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

https://vikka.ua/hls/onlinetv.m3u8
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version