додому Новини Чигиринці на колінах зустрічали загиблого "кіборга" (ФОТО)

Чигиринці на колінах зустрічали загиблого "кіборга" (ФОТО)

0

Сьогодні вночі чигиринці зустріли на рідній землі тіло загиблого в Донецькому аеропорту кіборга Володимира Загуби.

Як повідомила на Facebook-сторінка Наталя Лебеденко, люди зустріли загиблого "кіборга" біля в'їзду в Чигирин з боку Галаганівки.

Чоловік служив у 90-му окремому десантно-штурмовому батальйоні (Житомир) 81-ї окремої аеромобільної бригади. У чоловіка був позивний "Лєший". Бійця привезли із Дніпропетровського моргу.

Для зустрічі героя люди взяли із собою квіти та свічки. Коли приїхало авто з домовиною, чигиринці стали на коліна.

Із 20 січня чоловік був оголошений як такий, що зник безвісти в районі Донецького аеропорту.

Нагадаємо, вчора також стало відомо про загибель ще одного "кіборга" – депутата Черкаської обласної ради від ВО "Свобода" Анатолія Чупилки. Його смерть підтвердила експертиза ДНК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version