У Черкасах вночі під час пожеж загинуло двоє людей, ще одна людина постраждала. Інформує Обласне управління ДСНС.
14 грудня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про пожежу квартири на 5-му поверсі 10-поверхового житлового будинку на вулиці Новопричистенська.
Під час гасіння пожежі виявлено тіла двох людей 1953 та 1955 років народження. Водночас рятувальники провели евакуацію 11-ти мешканців житлового будинку.
На місці пожежі працювали рятувальники 1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем.
Внаслідок пожежі 60-річний чоловік отримав опіки спини і рук та був госпіталізований до лікувального закладу. Вогнем знищено покрівлю та речі домашнього вжитку.

