додому Новини Черкаські військові воюють застарілою технікою і зброєю – Коваленко

Черкаські військові воюють застарілою технікою і зброєю – Коваленко

0

Хлопці з Черкащини у зоні АТО навіть не мають спальних мішків, захищають Батьківщину застарілою зброєю та скаржаться на неорганізованість військового командування. Про це пише у Facebook голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко.

Пі час  поїздки в зону АТО Валентина Коваленко з делегацією відвезла гуманітарний вантаж у Слов’янськ та під Донецьк. Для бійців зібрали одяг, продукти, а також спеціальне спорядження: міношукач та бронежилети. Під час поїздки відвідали 95-ту аеромобільну бригаду та дві танкові бригади, де воюють наші хлопці з Черкащини.

– Вразили умови, у яких живуть військові: у них навіть немає спальних мішків, сплять просто на землі. Наші захисники воюють застарілою технікою і зброєю. Танкова бригада дислокується на території сміттєзвалища. Та на матеріальне забезпечення хлопці не скаржаться, зате скаржаться на військове командування. Вони хотіли б, щоб була чіткіша координація їхніх дій, – пише Коваленко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version