Online TV
НовиниЧеркаські спортсмени готові захищати Україну (ВІДЕО)

Черкаські спортсмени готові захищати Україну (ВІДЕО)

Черкаські спортсмени готові змінити м’яч і боксерські рукавиці на зброю та йти захищати Батьківщину. У цьому вони запевнили кореспондента "ВІККА-НОВИН".

Грузин за національністю, українець у душі. Мішико Беселія – перший представник Черкащини на профринзі. Боксер досі не програв жодного поєдинку. І кожну перемогу присвячує Україні. Нині Мішико вже тренує нове покоління боксерів. Каже: виховує не просто спортсменів, а справжніх патріотів.

– Я давно живу в Україні та підтримую український народ у прагненні жити в мирі та злагоді. Хочу сказати людям, щоб не велися на провокації. Не потрібно сваритися, треба пам’ятати, що ми всі – братський народ, – говорить боксер Мішико Беселія.

Проти війни і черкаські веслярі. Окупація Криму перекреслила їм чимало планів. На півострів спортсмени їздили на спортивні збори та змагання. Нині на це табу. Та найважче, каже директорка ДЮСШ із веслування, пояснити дітям, чому нібито братський народ йде на Україну війною.

– Діти в нас є як із проукраїнських сімей, так і проросійських. Є діти військових, які переїхали жити в Україну. Дуже складно варіювати в поясненнях у складеній ситуації, важко пояснювати, чому скасували змагання, чому там зараз бути небезпечно, – бідкається директор ДЮСШ із веслування Катерина Коваленко.

Змінити м’яч на зброю та боронити країну готові й гравці черкаського "Славутича". Свою останню гучну перемогу вони присвятили єдності України. Футболісти переконані: головне зараз – будь-що триматися разом.

– Український народ – це досить сильна нація. Хочеться побажати всім успіхів, єднання і щоб всі наші чиновники вирішували мирним шляхом долю України, – коментує футболіст ФК "Славутич" Олександр Батальський.

Попри оптимістичний настрій, кожен спортсмен-патріот молиться: аби змінити інвентар на зброю таки не довелося.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Перші вихідні нового року: що подивитися і де відпочити в Черкасах

Перші вихідні 2026 року — 3 та 4 січня — у Черкасах обіцяють бути по-справжньому зимовими. Мороз щипає за...

Як виростити зелену цибулю на підвіконні за 7 днів: мій 1 лайфхак з пакетом, перевірений на практиці

Порція вітамінів зі свіжої зелені взимку - це саме те, що потрібно багатьом. "Сенсація" познайомить вас із практичним способом...

Цікаве:

У Золотоноші шукають швачок: обіцяють відрядну зарплату і кар’єрне зростання

ТОВ «Олекса Груп» запрошує на постійну роботу швачок у...

Що покриває автоцивілка, а коли потрібне особисте медичне страхування водія

Усі водії в Україні зобов’язані оформити поліс ОСЦПВ —...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x