додому Новини Черкаські лучники увійшли до п’ятірки найкращих на змаганнях чемпіонату України (ФОТО)

Черкаські лучники увійшли до п’ятірки найкращих на змаганнях чемпіонату України (ФОТО)

0

13-20 червня 2018 року у Черкасах відбулись змагання чемпіонату України зі стрільби з лука, повідомляє прес-служба Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Позмагатися за нагороди чемпіонату до Черкащини завітали спортсмени з різних областей України: Чернівецької обл., Сумської обл., Львівської обл., Харківської обл., Рівненської обл., Одеської обл., Черкаської та спортсмени з м. Київ.

За результатами змагань, спортсмени Черкаської області Христина Хвиль та Данило Антоненко (змішані команди, олімпійський лук), із загальною кількістю очок 3368, здобули п’яте місце чемпіонату.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах визначили переможців відкритого чемпіонату міста з баскетболу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version