додому Новини Черкаська вулиця, на якій розташовано півтора десятки підприємств, дочекається ремонту

Черкаська вулиця, на якій розташовано півтора десятки підприємств, дочекається ремонту

0

Поговорити і почути про потреби підприємців міста і створити для них хоч мінімально комфортні умови.

З таким зверненням до колег під час сесійного засідання виступив "вільнодемокоатівець" Володимир Гриценко, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Йдеться про вулицю Автомобілістів. Там немає житлової забудови, але працює півтора десятки підприємств.

"Там і дрібні підприємства, і великі – усього їх 14. Вони працюють і сплачують податки, тож мають право претендувати на бодай якісь покращення. Але та вулиця просто непроїздна! І це при тому, що там розташовані й логістичні підприємства", – зазначив обранець.

І попросив колег ухвалити рішення про проведення поточного ремонту на зазначеній вулиці протягом 2020 року.

За таку пропозицію віддали свої голоси 23 присутніх в сесійній залі обранці. Рішення було прийняте.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський "вільнодекмократівець" вимагає ДАБК взятись за незаконний кіоск біля медзакладу.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version