Online TV
НовиниГрошіЧеркащина серед лідерів за кількістю угод між громадами

Черкащина серед лідерів за кількістю угод між громадами

Черкащина серед лідерів в Україні за кількістю укладених угод між громадами. Станом на 15 липня 2025 року в реєстрі Міністерства розвитку громад та територій зареєстровано 54 договори.
Про це повідомляють у Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОВА. За словами директора департаменту Романа Карманніка, порівняно з минулим роком кількість договорів зросла в рази — лише цьогоріч громади підписали 42 нові угоди.

Фото з сайту Черкаської ОДА

“Така динаміка свідчить про ефективність інструменту міжмуніципального співробітництва. Це підтверджує готовність громад до взаємодії не лише в межах області, а й з іншими регіонами”, — зазначив Карманнік.

Наприклад, Ватутінська громада зі Звенигородського району цього року уклала угоду з Фастівською громадою на Київщині.
Серед унікальних проєктів:

  • «Проєктний офіс «Уманщина» – це платформа, яку створили всі 12 громад Уманського району. Спільно вони працюють над розвитком туризму, покращенням освітніх і медичних послуг, а також залученням інвестицій у регіон.
  • «Проєктний офіс «Лівобережжя Черкащини» об’єднав 9 громад Золотоніщини. Тут зосереджені на покращенні соціальних послуг, розвитку економіки лівобережної частини області та підвищенні рівня безпеки, зокрема пожежної.

Ці ініціативи вже приносять перші результати: громади спільно залучають гранти, обмінюються досвідом і розвивають місцеву інфраструктуру.
Лідерами за кількістю договорів стали громади Золотоніського та Звенигородського районів. Ще 5 угод подано на реєстрацію, а 26 — у процесі підписання.
Основні напрями співпраці: освіта, медицина, соціальні послуги, пожежна безпека та туризм.
Черкащина впевнено розвиває партнерство, що вже дає спільні проєкти та нові можливості для громад області.

Також, читайте на сайті ВІККА:

  • 15 липня стартував прийом робіт на здобуття обласної премії імені Данила Нарбута. Конкурс триватиме до 15 серпня. Твори, які братимуть участь у конкурсі, потрібно подавати до Черкаського обласного художнього музею.
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

У Черкаському районі сталася ДТП, постраждали дорослі та діти

Черкаський район: у ДТП постраждали 5 людей, з них двоє - діти. Інформує Обласне управління ДСНС. 2 грудня у селі...

Зимова казка для юних черкасців: театр запрошує на новорічну інтермедію

Казка оживає вже на Миколая: у Черкаському драмтеатрі ім. Тараса Шевченка готуються до зимової прем’єри, яка заряджає святом ще...

Цікаве:

Як працює ветеранський простір у Черкасах: річні підсумки

У Черкасах вже близько року працює ветеранський простір, який...

Чому збільшуються відключення світла на Черкащині: енергетики назвали головну причину

Графіки відключення електроенергії на Черкащині залишаються вимушеним кроком через...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x