​​МОЗ просить аптекарів виходити на роботу

​​Міністерство охорони здоров’я звернулося до працівників аптек із проханням виходити на роботу й забезпечувати українців медикаментами у воєнний час.

— Будь ласка, виходьте на роботу, адже ви — частина медичної системи України. Від вас залежить, чи отримають українці життєво важливі для них ліки. Від вас залежить, чи будуть в аптечці жарознижувальні та протиалергійні препарати, чи отримають пацієнти інсулін, — йдеться у зверненні.

У МОЗ повідомили, що зараз немає жодних обмежень у роботі аптек. Вони можуть не працювати лише тоді, якщо їхні працівники відмовилися виходити на роботу. Міністерство закликає власників та працівників аптек брати приклад із медиків, які на передовій під кулями рятують поранених.

Атечні пункти у лікарнях також працюють. Так, можуть траплятися проблеми з логістикою, але над цим також працюють.

Нагадуємо, контакт-центр МОЗ працює за номером 0 800 60 20 19. На лінії приймають дзвінки та запити щодо критичних потреб від громадян та медичних закладів. Оператори зафіксують ваше звернення та передадуть для оперативного вирішення.

Також день і ніч працюють волонтери та міжнародні організації, які відгукнулись на прохання про допомогу та зараз намагаються закрити всі нагальні потреби медичної галузі.

— Проте всі ці старання можуть бути даремні, якщо працівники аптек просто не вийдуть на роботу. Будь ласка, будьте й надалі надійним тилом для України, виходьте на роботу, — зазначають у МОЗ.

Нагадаємо, «швидка» не виїздить на виклики під час повітряної тривоги.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net