До Черкаського районного суду скеровано обвинувальний акт щодо 40-річного чоловіка та його матері, які напали на військовослужбовців у м. Черкаси. Повідомляє Обласна прокуратура.

Під час перевірки документів у листопаді минулого року чоловік чинив активний опір представникам ТЦК та СП. Згодом підбігла мати фігуранта та завдала ножем два удари військовослужбовцю — у спину та руку.

Після скоєного вони втекли, однак були оперативно затримані.

Жінці інкриміновано ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, ч. 1 ст. 125 КК України, її сину — ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі УСБУ в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.