"ЧЕЛУАШ" сплатить понад 60 тисяч гривень власнику автівки, яка пошкодилась на дорожній вибоїні

Соснівський районний суд Черкас ухвалив рішення стягнути з КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" на користь власника пошкодженого автомобіля завдану майнову шкоду в розмірі 61176  гривень, а також компенсацію судових витрат у виді судового збору 768 гривень 40 копійок, а всього 61944,40 гривень.

Про це інформує пресслужба суду.

В грудні 2018 року водій автомобіля Mercedes-Benz під час проїзду по вул. Гоголя в Черкасах потрапив у вибоїну розмірами 1,7 м * 1,1 м, глибиною 16 см, що призвело до пошкодження автомобіля, а саме: розрубані два колеса, пошкодженні два диски та передній амортизатор.

З метою відновлення та ремонту вказаного автомобіля власник звернувся до станції технічного обслуговування. Ним було придбано ряд запасних частин та комплектуючих до автомобіля Mercedes-Benz, сплачено за послуги шиномонтажа та за послуги з відновлення пошкоджених титанових дисків.

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси від 6 березня 2019 року відповідальну посадову особу за утримання вулично-шляхової мережі м. Черкаси, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 140 КпАП України та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Позивач зазначив, що завдані йому матеріальні збитки з вини КП "ЧЕЛУАШ" через неналежне утримання вулично-шляхової мережі м. Черкаси, а тому на його думку, понесенні збитки мають бути стягненні саме із вказаного підприємства.

Встановлюючи склад деліктної відповідальності, суд вважав доведеним факт наявності вини відповідача КП "ЧЕЛУАШ" Черкаської міської ради у вчиненні досліджуваної дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої пошкоджено автомобіль Mercedes-Benz, яким керував позивач, оскільки саме на відповідача законодавчо покладено обов'язки постійного контролю експлуатаційного стану усіх дорожніх об'єктів та негайного усунення виявлених пошкоджень чи інших перешкод в дорожньому русі.

Таким чином, суд вирішив, що позов власника автомобіля до Комунального підприємства "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради, про відшкодування матеріальної підлягає задоволенню.

Наразі рішення суду не набрало законної сили, воно може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах п’яний таксист возив пасажирів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут