Антирейтинг нардепів з Черкащини очолив Поплавський

Проект "Не пусти лодыря в парламент!" розпочав інформаційній ресурc "ДеПо". Напередодні розпуску Верховної Ради відвідувачам пропонують оцінити роботу нардепів-мажоритарників від свого округу. Голосування триватиме до 16 вересня, за його результами оприлюднять десятку кращих та гірших нардепів-мажоритарників.

Беззаперечним "лідером"  народного голосування став обраний на Дніпропетровщині нардеп Олег Царьов. Його роботу виборці виміряли оцінкою 4141 зі знаком мінус. На шістнадцятому місці антирейтингу з оцінкою -909 перебуває обраний кіровоградцями Андрій Табалов – власник "Формули смаку", до якої входять товариство "Черкаси хліб" та  "Черкаський КХП".

На двадцять шостому – обраний черкасцями у 194 окрузі Михайло Поплавський з оцінкою -628. На двісті мінусів менше отримав Антон Яценко, обраний на Черкащині у 200 окрузі. Мінус 209 та 193 відповідно отримали Валентин Нечипоренко від 199 округу та Віктор Тимошенко від 198. Роботу нардепа від скандального 197 округу Леоніда Даценка оцінили на -44.

Однак не всі нардепи з черкащини отримали негативні відгуки на свою роботу у Верховній Раді. Так, обраний у 196 окрузі Геннадій Бобов має рейтинг 208 зі знаком плюс.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут