додому Новини Кримінал 21-річний черкасець затриманий за підозрою у вбивстві бабусі

21-річний черкасець затриманий за підозрою у вбивстві бабусі

0

Поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві 70-річної жінки. Молодий онук завдав бабусі несумісні з життям травми. Наразі зловмисник під вартою. Повідомляє Поліція Черкащини.

14 липня до Черкаського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що у будинку на вулиці Сумгаїтська виявили труп 70-річної жінки з ознаками насильницької смерті.

За вказаною адресою виїхало керівництво територіального підрозділу поліції, оперативники, слідчо-оперативна група, судово-медичний експерт та кінологи.

«Під час слідства нами встановлено, що у квартирі пенсіонерка проживала разом зі своїм онуком, якого вдома на момент нашого приїзду не було», — розповідає начальник відділення розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Черкаського райуправління поліції Іван Марченко.

Оперативники кримінального розшуку спільно з аналітиками кримінального аналізу, знайшли 21-річного фігуранта, який причетний до ще кількох правопорушень.

«Правоохоронці з’ясували, що під час сімейного конфлікту онук з ножем накинувся на бабусю через бажання заволодіти її майном, а саме мобільним телефоном, заради наживи. Беззахисній літній жінці зловмисник завдав до 15 ударів ножем, від яких потерпіла померла на місці», — додав Іван Марченко.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України — умисне вбивство з корисливих мотивів. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version