додому Новини 1300 укриттів "умовно" готові рятувати черкащан

1300 укриттів "умовно" готові рятувати черкащан

0

На Черкащині є більш як 1300 найпростіших укриттів (підвальних приміщень дошкільних установ, шкіл, будинків тощо), підвальних приміщень, якими можна скористатися в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

За словами заступника голови ОДА Віталія Коваля, всі об’єкти "умовно" готові до використання за призначенням. Інформація про місцезнаходження захисних споруд та адреси торговельних центрів з підземними поверхами буде розміщена найближчим часом на офіційних сайтах органів влади.

Водночас триває технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту, яких у регіоні налічується 359. З них: 152 сховища та 208 протирадіаційних укриттів.

Станом на початок лютого уже провели технічну інвентаризацію 192 споруд, що становить 53,4 %. Повністю її здійснено в Золотоніському, Катеринопільському, Лисянському, Смілянському, Уманському, Чигиринському районах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version