Чигиринська громада вчергове підтримала військових. Керівники районних та міських державних органів передали захисникам квадрокоптер. Про це повідомляють на сторінці Чигиринської міської ТГ.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/01/05212413/1.jpg)
Днями голова Черкаської РВА Валерія Бандурко та Чигиринський міський голова Віктор Харченко разом із секретарем Чигиринської міської ради Віталієм Шпичаком передали військовим 93-ї окремої механізованої бригади квадрокоптер DJI Mavic 3T, придбаний за кошти з бюджету Чигиринської громади.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/01/05212408/2.jpg)
Дрони дають змогу вести розвідку вздовж всієї лінії фронту, виявляти російські сили та ворожу техніку, дистанційно коригувати артилерійський вогонь.
“Дрони “бачать” росіян у тепловізорах, а українські військові роблять так, щоб їх там більше не було видно” – пишуть на сторінці громади.