У повітрі над Черкасами накопичується вміст азоту, аміаку й формальдегіду 

У південно-східній частині Черкас спостерігається ранковий смог. Основною причиною цього явища є відсутність розсіювання в атмосфері шкідливих речовин. Про це повідомляє Черкаський обласний гідрометцентр

забруднення повітря дим
pershyj.com

Аналіз проб атмосферного повітря останнього тижня засвідчили, що в повітрі над Черкасами зросла кількість завислих у повітрі речовин, підвищився вміст сполук азоту, аміаку. У найбільшій мірі – в Дніпровському мікрорайоні знову зросли середньодобові концентрації формальдегіду.

Найвищі середньодобові концентрації цих шкідливих домішок у порівнянні з їх гранично допустимою середньодобовою концентрацією є такими:

  • по формальдегіду – 7,0 – 7,7 ГДК з 20 по 23 вересня в Дніпровському мікрорайоні;
  • по діоксиду азоту – 2,2 – 2,6 ГДК з 20 по 23 вересня в Дніпровському мікрорайоні;
  • по аміаку – 2,6 ГДК, 21 вересня в Дніпровському мікрорайоні;
  • по завислим речовинам – 1,3 ГДК в цілому по місту 24 вересня.

За прогнозом, погода поточного тижня буде зумовлена потужним антициклоном, тому збережеться суха слабовітряна погода, яка не покращить якість атмосферного повітря у місті. 

Проте, є можливість проводити вихідні дні за межами міста, на лоні природи, де якісне свіже повітря. Наразі в екосистемах Черкащини надзвичайний 5 клас пожежної небезпеки – будьте обережними з вогнем. Денні температури коливатимуться в межах 23-28º, вночі – 10-15º.

Читайте також:

У Смілі оновлюють стоматологічну клініку

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x