Офіцер поліції з Степанецької громади, Віталій Степанець, отримав виклик від місцевих мешканців, які повідомили, що 81-річного чоловіка вже кілька днів не було видно навіть поблизу його будинку. Про це інформує пресслужба ГУНП України в Черкаській області.

Поліцейський негайно прибув за адресою.

“Біля будинку на снігу не було жодних свіжих слідів, це занепокоїло мене. Тоді почав стукати у вікно та звати господаря. Щастям було почути його голос, який був дуже слабким та благав про допомогу”, – ділиться своїм враженням Віталій.

Всередині оселі поліцейський побачив лежачого на ліжку кволого чоловіка. 81-річний селянин втратив сили через хворобу та не міг встати. Покликавши медичну допомогу, правоохоронець доклав зусиль, щоб розтопити грубу у приміщенні до приїзду лікаря.

На зображенні може бути: 2 людини

Медичний фахівець підтвердив, що життю чоловіка нічого не загрожує. Тепер він перебуває під наглядом як медичних працівників, так і уважних представників поліції та громади.

Читайте також:

Для Чорнобаївської та Іркліївської громад передали дві нові карети «швидкої допомоги» (ВІДЕО)

Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *