Зустріч роботодавців Черкащини на заводі «Богдан Моторс»

У Черкасах, на заводі «Богдан Моторс» відбулася зустріч роботодавців Черкащини. Обговорювали питання  розвитку бізнесу у нових економічних реаліях. На зібранні Федерацію роботодавців України представляв її генеральний директор Руслан Іллічов, а раду федерації –черкаські підприємці: Віталій Ільченко та Борис Райков.

«Черкаські підприємства мають отримати державні замовлення. Це дасть можливість створити додаткові робочі місця, підвищити заробітні плати та соціальні гарантії для містян» – з такою ініціативою на зустрічі роботодавців області виступив член Ради Федерації, Віталій Ільченко. Планує він з цією пропозицією  звернутися  до Президента України, Володимира Зеленського.

Не випадково зустріч з керівництвом стратегічних підприємств міста відбулася на заводі  «Богдан Моторс». У свій час це було одне із бюджетоутворюючих виробництв, поки криза не внесла свої корективи. До речі,як і в роботу більшості місцевих виробничників, що були лідерами у своїх галузях. Результат – скорочення робочих місць, зменшення податків у бюджет.

Україні – українське: основний  меседж Федерації роботодавців. Тож, як підприємець, Віталій Ільченко  розуміє наскільки сьогодні важливо підтримати черкаських стратегічних виробників. Повноважень і можливостей місцевого рівня для цього  недостатньо, тому і буде звертатись за підтримкою до перших осіб держави .

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут