Земельний аукціон: тисяча квадратних метрів у зеленій зоні

Черкаська міська рада оголошує про проведення земельного аукціону. 30 червня позмагатися за землі житлової та громадської забудови по вулиці Ярослава Галана, 26, 28, 30 та по вул. Кривоноса, 30 за прийнятною ціною можуть усі охочі. 4 ділянки цілком придатні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. Розмір кожної з трьох земельних ділянок по вулиці Ярослава Галана, 26, 28 та 30 складає тисячу квадратних метрів. Стартова ціна – 60 172,00 гривні. Розмір гарантійного внеску для участі в земельному аукціоні складає 30% від стартової суми. Тому, хто програє в аукціоні, його повернуть упродовж 10 днів. Ділянки розташовані в екологічно чистій зеленій зоні, вільній від міських недоліків.

Марина Геращенко, директор департаменту архітектури, будівництва та землеустрою МВК: «Ці ділянки мають вихід безпосередньо на вулицю і є можливість підключення до міських інженерних мереж, екологічно чистий район, навкруги там теж приватні забудови».
Розмір ділянки по вулиці Кривоноса, 30 складає 397 квадратних метрів. Ділянка розташована в житловому кварталі і цілком прийнятна для подальшої забудови. Її стартова ціна – близько 41 тисячі гривень. Розмір реєстраційного внеску для участі в земельному аукціоні – 170,00 гривень.

Марина Геращенко, директор департаменту архітектури, будівництва та землеустрою МВК: «Ділянка виходить фасадом на вулицю, 800 метрів до найближчої зупинки громадського транспорту, можна розташовувати тут житлові споруди».

Ознайомитись із технічними паспортами земельних ділянок й умовами участі в аукціоні можна в департаменті архітектури, будівництва та землеустрою Черкаського міськвиконкому за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, к. 320, контактний телефон: (0472) 45-90-02. У міськвиконкомі наголошують:з кожним роком охочих взяти участь у максимально прозорій процедурі все більше.
Марина Геращенко, директор департаменту архітектури, будівництва та землеустрою МВК: «Більше претендентів щороку, люди вже переконалися в тому, що це справжній аукціон, крім ціни, яку пропоную покупець, ніяких факторів не враховується».
Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні Черкаською міською радою – 23 червня 2010 року. Нагадаємо, сам земельний аукціон відбудеться 30 червня об 11 годині.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут