Завод «Черкаське пиво» випустив перший продукт

Вихідними черкасці тамували спрагу мінеральною водою нового черкаського бренду. У парку 50-річчя відвідувачам безкоштовно роздавали мінералку та солодощі: так відома в місті компанія «Гладкий» презентувала свою торгову марку «Квіточка».
Розливають її на заводі «Черкаське пиво». Збанкрутіле підприємство у квітні цього року придбала компанія «Гладкий». Відновила його роботу в короткий термін і випустила перший продукт.
Роман Сук, голова правління ЗАТ «Черкаське пиво»: «Він відроджений, але ми ще на шляху повного становлення, є плани щодо випуску нової продукції».
Із ліній «Черкаського пива» найближчим часом зійдуть солодка вода та пиво. Виробник сподівається, що попит на його продукцію буде і в області, і в країні.
Роман Сук, голова правління ЗАТ «Черкаське пиво»: «Наша команда прагне повернути славу підприємству, яка була ще не так давно».
Девіз компанії – «Ми піклуємося про Вас!». Він відповідає філософії керівництва підприємства. Вона в тому, щоб не лише отримувати прибутки, а й бути корисними для жителів міста.
Анатолій Гладкий, засновник компанії «Гладкий А. Г.», голова спостережної ради ЗАТ «Черкаське пиво»: «Хочеться, щоб у місті було потужне підприємство, яким би пишалися городяни».
Упродовж акції від компанії «Гладкий» розійшлося 20 тисяч пляшок. Цього дня безкоштовно мінеральну воду «Квіточка» спробували відвідувачі пляжу «Рив’єра», парку «30-річчя Перемоги» та перехожі на площі біля Будинку торгівлі. Своєю черговою акцією компанія вкотре довела, що піклується про черкасців.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук