Заняття спортом удома: як набути звички регулярно тренуватися

Допоки спортивні зали та басейни зачинено (а літо ніхто не відміняв!), багато прихильників активного способу життя стикнулися із проблемою.

Втрата мотивації, неможливість звикнути до регулярних занять без супроводу професійного тренера. Для багатьох важлива комунікація з однодумцями та друзями, з якими увійшло в звичку постійно спілкуватися у спортивній залі чи на групових заняттях.

Професіонали радять, як саме призвичаїтися до нових реалій та систематизувати заняття фізкультурою у домашніх умовах. Вам неймовірно пощастило, якщо ви мешкаєте у приватному будинку, або поблизу є ліс чи парк. Тоді можна займатися на свіжому повітрі, але влітку це варто робити зранку або ввечері, коли немає сильної спеки.

Велопрогулянки, біг, просто довгі променади лісовими доріжками — все це дуже корисно для фізичного та психічного здоров’я. Набагато складніше налагодити регулярні самостійні силові тренування. Вони можуть бути із власною вагою або зі спеціальним приладдям. Ось поради, які гарантовано приведуть вас до успіху у цій справі:

Обов’язково придбайте професійні гантелі, гирі, еспандери або ж силовий тренажер — проконсультуйтеся із тренером, щоб зробити максимально корисну покупку. Гарний вибір устаткування — в інтернет-магазині мережі гіпермаркетів "АШАН", який нещодавно оновив свій сайт. Обрати та замовити можна у розділі товари для спорту та відпочинку.

Розробіть чітку програму тренувань, суворо дотримуйтесь плану. Ведіть щоденник тренувань, консультуйтеся за можливості із тренером. Не варто сліпо використовувати програми з інстаграму чи ютубу. Дуже важливою є техніка виконання силових вправ навіть без додаткового устаткування, з власною вагою. Щоб попрацювати над нею, знімайте тренування на відео, потім показуйте тренеру та обговорюйте з ним усі нюанси.

Не зневажайте дрібниці. У тому, щоб звикнути до самостійного тренінгу, немає неважливих нюансів. Надягайте красиву та яскраву форму, кросівки. Наливайте воду у пляшку, яку звикли брати із собою до зали. Намагайтеся тренуватися щонайменше тричі на тиждень (якщо рідше, ефекту можна не дочекатися), бажано — в один і той самий час.

Дотримуючись цих нескладних правил, легко ввести спортивний ритуал до щоденної рутини та отримувати задоволення від того, що вдається бути у гарній фізичній формі.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук