За фінансування ДП "Перемога Нова" на Чигиринщині розширили дитсадок (ВІДЕО)

Нові меблі, іграшки, спальня, ігрова і кімната гігієни. На Чигиринщині у Вітівському НВК відкрили додаткову дошкільну групу. Усе – завдяки соціальній активності ДП "Перемога Нова". Відтепер дошкільний навчальний заклад відвідуватиме на понад два десятки більше дітей. Відкриття нового дитячого осередку стало тамтешнім родинним святом. Тут влаштували справжні урочистості з нагоди поповнення вихованців.

Найбільше раділи батьки, діти яких тепер матимуть комфортні, затишні умови для перебування, навчання та всебічного розвитку. Батько двохрічного вітівчанина Лева дивується таким несільським новаціям.

Юрій Радченко, житель с. Вітове:"Дуже приємно, що у нас є такий садочок, що нам допомогли із відбудовою цього садочка. Тут зроблений ремонт, не так, що років 20-30 тому. Ремонт – новенький, чистенько все, гарно".

Нині господарями нового осередку під назвою "Пазлики" стала 21 малеча. Капітальну реконструкцію будівлі для дитячої групи успішно завершили завдяки старанням громади села, районної влади, а також за підтримки МХП. Ті й перерізали символічну стрічку.

Дмитро Штефан, представник ДП "Перемога Нова":"Допомагаючи школі, ми інвестуємо у майбутнє, професійних та досвідчених робітників, керівників, а можливо навіть і директорів нашого підприємства або будь-якого іншого. А це погодьтесь зі мною – світле майбутнє нашої держави та й взагалі нас з вами".

Освітяни переповідають: потреба у відкритті групи постала давно, однак коштів на дитячі обнови місцева громада не мала. Хочуть, аби разом із інвестором і місцеві підприємці вкладали кошти та зусилля у розвиток навчального закладу.

Микола Возвишаєв, заступник Рацівського голови з виконавчої роботи:"На теренах нашого села уже два роки працює "Миронівський хлібопродукт", зокрема підприємство "Перемога Нова". Це підприємство зробило дуже багато добрих справ для нашого села. Особливо нас турбувало те питання, що потрібні були кошти на ремонт, щоб діткам створити сприятливі умови для дошкільного виховання".

На реконструкцію приміщення спрямували понад двісті тисяч гривень. Усе – з бюджету інвестора, ДП "Перемога Нова", що входить до холдингу МХП. Районні владці переконують: надзвичайно вражені такою допомогою.

Володимир Клименко, голова Чигиринської райдержадміністрації:"Ми спільно прийняли рішення, що дійсно потреба велика є і почали шукати механізми, які б дали можливість нам реалізувати цю ідею і цю потребу. Тому сьогодні дякуємо ДП "Перемога Нова", які виступили 100% спонсором. Від нас залежала формальна документація, погодження, узгодження".

Керівники навчально-виховного комплексу впевнені: такі освітні вклади інвестують у майбутнє України.

Вікторія Набока, директор Вітівського НВК:"Ремонт, який зробили завдяки саме "Перемозі Новій" він того був вартий і я думаю, що наша група найкраща. Меблі, які є в цій групі, відповідають повністю всім нашим потребам. Потребам наших дошкільнят, вони в нас дуже допитливі, цікаві і з задоволенням ідуть у цю групу. Тому для нашого закладу це величезне свято".

Інвестори переконують: надалі їхня соціальна активність не спадатиме. Також обіцяють продовжувати розвивати не лише Чигиринщину.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x