За два роки вже десятки працівників "Темпу" пересіли на ровери (ВІДЕО)

Двадцятип’ятирічний Олексій вже майже два роки на роботу дістається велосипедом. За цей час, каже, встиг на собі відчути всі переваги пересування на ровері.

Олексій Карась, працівник ПАТ "ТЕМП": "Нет пробок, дешево, не надо заправлять. Плюс, ты в спортивной форме постоянно поддерживаешь себя и везде, куда тебе надо, ты доезжаешь. Хочешь пешком – велосипед ведешь, хочешь доехать – нет проблем куда-то заехать, куда-то подойти"

Розпочати веложиття Олексієві допомогло підприємство ПАТ "ТЕМП". Свого двоколісного хлопець отримав тут як найкращий працівник місяця. Традицію відзначати найпродуктивніших на підприємстві започаткували ще два роки тому. Відтак темпівці вже встиг отримати кількадесят велосипедів.

Олександр Згіблов, голова правління ПАТ "ТЕМП": "Я, як керівник підприємства, зацікавлений, щоб усі наші люди були здорові і кількість лікарняних була мінімальна. Так як сьогодні з кваліфікованими працівниками сутужно, ми дбаємо про кожного"

Для своїх працівників на ТЕМПі обирають найоптимальніші для міського пересування моделі роверів. Справність кожного з них голова правління перевіряє на собі. Потому перевірені двоколісні вручають найкращим працівникам. Роблять це традиційно без відриву від виробництва.

Таку велотрадицію на ТЕМПі збираються не тільки продовжувати, а й популяризувати. Аби щонайшвидше перетворити Черкаси на справжнє велосипедне місто.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net