Як обрати холодильник: гайд для тих, хто хоче економити на комуналці

Холодильники належать до великої побутової техніки, тому їхня експлуатація закономірно впливає на суми у платіжках за комунальні послуги. Щоправда, далеко не всі пристрої є дорогими в обслуговуванні.

Більшість сучасних виробників прикладає максимум зусиль, щоб зробити девайси не тільки якісними, але й економічними.

Як же обрати холодильник, встановлення та подальше використання якого не завдасть удару по сімейному бюджету?

Надійність і якість.

Як показує практика, найдорожче обходиться експлуатація холодильників неналежної якості. Пристрої з низькими показниками надійності потребують дорогого ремонту.

Саме тому під час вибору перш за все доцільно звертати увагу на прогнозований строк служби та характеристики складників.

Найдовговічніші запчастини під час виготовлення холодильників використовують відомі у всьому світі торгові марки (наприклад, Bosch, Samsung, LG). Замовити холодильник Samsung або іншого бренду можна в Moyo.ua.

Об’єм

Великий холодильник — це, безперечно, зручно. Але перед його придбанням варто відповісти на питання, чи справді він потрібен на кухні. Далеко не завжди варто переплачувати за додаткові полиці та ящики всередині камер. Цілком можливо, що вони зовсім не будуть використовуватися.

Оптимальне рішення — приблизний розрахунок необхідного об’єму холодильника.

Клас енергоефективності

Найважливіший параметр, який має прямий зв’язок з показниками економічності, — це енергоспоживання. Інформацію про нього виробники зазвичай друкують на наліпках, які наклеюють на дверцята холодильних агрегатів.

Обирати слід ті моделі, які споживають найменше електрики. Вони належать до класу А та його підкласів А+, А++.

Технології

Деякі сучасні холодильники підтримують технології, спрямовані на скорочення витрат на обслуговування. Це пристрої, для яких доступні програми:

  • «Відпустка»,
  • «Економ».

За умови відсутності користувачів вдома, такі холодильники працюють у режимі мінімальної продуктивності та потребують значно меншої кількості енергоресурсів. Вони ідеально підходять для тих людей, які постійно перебувають у довготривалих подорожах або відрядженнях.

Витрачати менше, але отримувати більше цілком реально. Особливо, якщо мова йде про функціональний холодильник. Головне — грамотно підійти до питання його вибору та приділити увагу всім питанням і параметрам, які впливають на вартість обслуговування й експлуатації.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net