Як черкащанам зменшити вартість відсотків по іпотеці

Більшість житла купується шляхом іпотечного кредитування. Однак далеко не всі позичальники знають, що частину сплачених відсотків можна повернути через податкову знижку. І банк може допомогти в цьому.

ПриватБанк допомагає своїм клієнтам одержати державну податкову знижку за програмою "Житло в кредит" у розмірі 18%, адже ця програма передбачає отримання податкової знижки на суму сплачених відсотків.

Згідно зі ст. 166 Податкового кодексу України, погашаючи іпотеку, ви можете отримати податкову знижку на суму сплачених відсотків.

"Частина відсотків, які ви сплатили за договором іпотеки, можна включити до податкової знижки, – розповідає керівник напрямку споживчого кредитування Черкаської філії ПриватБанку Володимир Ридван. – Давайте розглянемо приклад іпотечного кредиту в розмірі 280 тисяч гривень під 19,9 % річних. Якщо сплачувати кредит протягом 10 років, то загальна сума сплачених відсотків (переплата) складе 360 тисяч гривень, а повернути від держави можна 64,8 тисяч гривень".

Схема отримання податкової знижки за програмою "Житло в кредит" така:

– Замовте в банку довідку про проценти, сплачені за іпотечним кредитом за попередній рік, зателефонувавши з мобільного на безкоштовний номер 3700 / або Довідка для податкової – Робочий стіл – Вибрати клієнта – Іконка "Замовити довідку / виписку NEW".

– Замовте в бухгалтерії довідку про доходи (форма 3) за попередній календарний рік.

– Заповніть декларацію про доходи.

– Подайте документи на отримання податкової знижки до Державної фіскальної служби за місцем реєстрації.

– Отримайте податкову знижку.

Право на отримання податкової знижки за програмою "Житло в кредит" має резидент, платник податку, що має право включити до державної податкової знижки частину суми процентів, у разі купівлі житлового будинку або квартири за рахунок іпотечного житлового кредиту, що є основним місцем його проживання, зокрема згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла.

Отримання знижки можливе до кінця податкового року, наступного за звітним, якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту купується житловий будинок або квартира, визначені платником податку як основне місце його проживання, зокрема згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x