У середмісті Черкас розгорнулась "Ярмарка меду" (ВІДЕО)

Солодкі дні у Черкасах. Укотре просто у середмісті розгорнулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". Традиційно солодкі продукти привезли за привабливою ціною.

Олександр Гритчина, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Ми стараємося для людей робити ціну більш приємнішою. Ми стараємося робити, щоб більше не піднімалися ціни, щоб було зручно та доступно купувати мед кожній людині".

Гречаний, липовий, акацієвий, різнотрав’я і не тільки. Обрати мед можна на будь-який смак та бути впевненими в якості.

Олександр Гритчина, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Ми привезли для мешканців м. Черкаси та областей дуже великий асортимент меду, а також представляємо вашій увазі свіжий травневий мед 20 року вже. Наприклад цей, що в нас в руках, "майський мед" в состав якого входять весняні трави, а також акація, ріпак, те що у вас цвіло з того й мед".

Не менш привабливими для відвідувачів стануть полички з продуктами бджільництва. Такі унікальні препарати, переповідають експерти, гарна альтернатива аптечним медикаментам.

Тетяна Семенович, апітерапевт:

"Так як зараз іде така вірусна інфекція і страждають функції бронхів, ми рекомендуємо бальзам гелерин до складу якого входить воскова моль, маткове молочко, пилок календули. Він відновлює дренажну функцію бронхів і захищає органи дихання. Також регулює тиск і діє на задишку: алергійну, асматичну і серцеву".

Якість, унікальність та користь продукту торгової марки "Козацький мед" для себе відзначають і покупці. У перший день ярмарку їх зібралась чимала черга. Більшість за солодким продуктом прийшли не вперше. Усе, кажуть, через ціну й лікувальні властивості.

Ніна, жителька м. Черкаси:

"Ви знаєте я завжди обираю тут мед і не тільки собі, а і дітям".

Павліна, жителька м. Черкаси:

"Я беру кожний рік ще й по кілька раз. Коли везуть тоді й беру".

Катерина, жителька м. Черкаси:

"Я тут чомусь довіряю і люди казали, що в лабораторії провіряли сказали хороший мед".

Триватиме "Ярмарка меду" у Черкасах до 10 червня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Біля входу в магазин "Кооператор". Графік роботи: із 9 до 17 години.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут