Тотальне озелення черкаських парків

Садовий центр "Сад мрій" у черкаських парках проводить тотальне озеленення. Ідея прикрасити парки незвичайними клумбами виникла ще торік. І ось ми можемо бачити "альпійську гірку" на власні очі у Ювілейному парку. Хоч рослини тут і не з Альп, хвойний ексклюзив завезли із Голландії. Для них місцевий клімат підходить якнайкраще.

Дизайнери "Саду мрій" роботи проводили за новітньою технологією. Для хвойних спеціально підготовляли грунт та обробляли територію. Тепер, каже директор підприємства Сергій Ткаченко, справа за правильним доглядом та поливом.

Сергій Ткаченко, директор садового центру "Сад Мрій", депутат міськради: "Ввожу в дію, щоб висаджували під деревами багаторічники, засипали корою, щоб, якщо вкладаємо кошти в наше місто, то щоб люди бачили, що ми не просто так, аби зробить і закинуть. Все повинно бути зелено, гарно і щоби радувало око черкащан"

Прикрашати парки міста мальовничими куточками, головний садівник міста зібрався спільно із "Дирекцією парків". Ще торік виникла ідея та було розпочато проектні роботи. На початку року підписали договір про співпрацю. З квітня розпочались роботи. Вже завершили кілька квітників. Містяни таку "зелену" ініціативу підтримують.

Сергій, черкащанин: "Насадження дуже гарно було б, викошено, щоб була рівненька травичка. І які ці деревця, як туйки, квітів багато, щоб з дітками гуляти"

Ольга, черкащанка: "Хочеться, щоб побільше їх було цих парків, і щоб було багато для діток"

Саме для найменших черкасців "Сад мрій" вже облаштовує клумби в дитячих парках міста. Робота вже розпочалася. Хотілося б, щоб люди насолоджувалися красою і берегли дороговартісний європейський колорит від вандалів. Та головне, каже Сергій Ткаченко, перетворити все місто Черкаси на справжній сад мрій.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net