Свято морозива від Рудь (ВІДЕО)

Свято морозива від компанії Рудь відбулося 25 червня у самому серці Черкас. Тепле ставлення компанії до своїх гостей простежувалося в усьому.

Тетяна Зоря, представник з реклами відділу маркетингу та реклами компанії "Рудь": сьогоднішнє свято проходить під девізом: "Морозиво "Рудь" – з теплом до кожного". Це є не тільки девізом сьогоднішнього свята, а й місією нашої компанії ми зібрали щасливих дітей, не менш щасливих батьків, їм сьогодні в таку гарну погоду є куди піти, розважитися, поприймати участь в різноманітних конкурсах

Модний аквагрим, стильні тату, майстер-класи, конкурси, атракціони, багато кульок та ще більше морозива. Найбільший виробник морозива в Україні потішив жителів та гостей міста не лише "солодким холодом", а й цікавою тематичною програмою.

Тетяна Зоря, представник з реклами відділу маркетингу та реклами компанії "Рудь": і батьки і діти приймають участь в різноманітних конкурсах, майстер-класах ми їх бачимо розмальованими. Інколи дорослі теж хочуть себе відчути маленькими дітьми і ми можемо це їм влаштувати

Додаткові привілеї мали ті, хто завчасно готувався до свята. Маленький Дмитрик приніс обміняти сто упаковок від морозива на святкову валюту – "рудики". Обгортки збирали разом із мамою.

Дмитрик, гість свята: мама допомагала і їла біле. А я все Супер-шоколад

Світлана, мама Дмитрика: В минулому році було тільки 10 упаковок. Ми знали, що буде свято і рішили назбирать і це ми цілий рік збирали

Задоволений святом і Олександр. Він теж готувався заздалегідь. Зареєстрував у одній із соцмереж групу та запрошував інтернет-друзів на свято.

Олександр Погорілий, гість свята: був розіграш на соцсєтях. На соцсєті виграли ящик морозива "Рудь"

Компанія "Рудь" працює за найсучаснішими технологіями та використовує новітні підходи до роботи. Галина Олександрівна якості морозива довіряє. Каже, онукам купує тільки найкраще.

Галина Олександрівна, жителька м.Черкаси: я завжди стараюсь куплять внукам в магазині морозиво торгової марки Рудь через те, що там є ДСТУ і я вважаю, що воно більш якісне, дітям можна його давати

Свято морозива проходить уже дванадцятий рік поспіль. Організатори кажуть: з кожним роком кількість гостей збільшується. Як і збільшується число шанувальників продукції торгової марки "Рудь". Зараз компанія – серед лідерів ринку морозива та заморожених продуктів і замає третину національного ринку.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут