Старопольська вища школа в Кельцах презентувала новобранців у Черкасах (ВІДЕО)

Велика подія на європейський лад у Черкасах. У стінах обласної філармонії інавгурують студентів Черкаського навчального центру Старопольської вищої школи в Кельцах. Цей навчальний заклад надає можливість студентам здобути якісну освіту, проходити практики за кордоном та отримати європейський диплом.

Володимир Коваленко, директор Черкаського навчального центру Старопольської вищої школи в Кельцах: "Черкаські студенти, окрім європейського диплому, отримують колосальний досвід, побувавши на практиках в Іспанії, Греції, Польщі. Вони мали можливість попрацювати. Заробивши собі на навчання".

Свою першу у житті клятву виголошують 42 черкаські студенти.

У Черкаському навчальному центрі Старопольського університету студенти навчатимуться за двома спеціальностями – "Готельна справа і туризм" та "Економіка і організація підприємства". Паралельно з навчанням молодь має можливість заробітку під час проходження практик.

Ян Телюс, ректор Старопольської вищої школи в Кельцах: "Практики ці відбуваються в Іспанії на всіх островах, Греції. Це є оплачувана практика. Вони отримують близько 1500 євро. Щороку на цю програму виділяється близько 100 тисяч євро для нашого університету".

Серед інших переваг цього навчального закладу: зарахування без результатів ЗНО, європейський диплом бакалавра за 3 роки, навчання в Україні та за кордоном. А ще – передові закордонні практики.

Девід Матамала, віце-президент компанії "Animafest" (Королівство Іспанія): "Програма надає можливість не тільки для подорожей, а й для навчання і співпраці. Тому студенти мають змогу спілкуватися з представниками інших країн та отримувати досвід, покращувати свої навички".

Студенти Черкаського навчального центру показують високий рівень знань англійської мови.

Себастіан Яблонський, проректор з міжнародних відносин Старопольського університету: "Я дуже задоволений знаннями та підготовкою студентів черкаського філіалу. Сьогодні був відбір на практику до Іспанії і всі студенти показали дуже високий результат".

Святкову інавгурацію організатори прикрашають виступом симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії. Масштаби свята – вражають.

По закінченню навчання студенти отримують європейський диплом і мають можливість долучитися до магістратури в закордонних університетах. Черкаський навчальний центр Старопольської вищої школи в Кельцах – це еталон якісної освіти та вдалого працевлаштування.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут