Шість черкащан отримали срібні зливки

незабаром відео Вони перемогли в рекламній акції з залучення депозитів «Весна у Парижі». Цю акцію із 20-го грудня по 20 березня проводив банк «Фінанси та кредит». Участь у акції брали клієнти банку, які протягом цього періоду поклали кошти на депозит. Серед призів – акційний бонус у розмірі піввідсотка до діючої ставки за договором та три путівки на двох до Парижу. Також можна було виграти один з п’ятисот срібних та золотих банківських зливків.
Ольга Шваб, переможниця акції від банку «Фінанси та кредит»: «На цей момент дуже задоволена і буду і надалі співпрацювати. Ще планую золотий злиток тут отримать»
Банк «Фінанси та кредит» планує і надалі заохочувати клієнтів.
Наталія Савченко, начальник відділення №9 банку «Фінанси та кредит»: «Мы благодарим за оказанное доверие Банку этих клиентов и многих других, участвовавших в акции, и приглашаем к дальнейшему сотрудничеству. В настоящий момент тоже действует акция – депозитный вклад «Великолепная семерка». Преимущества этого депозита – короткий срок размещения – 7 дней с возможностью дальнейшей пролонгации. При каждой пролонгации процентная ставка увеличивается»
У межах акції «Блискавична сімка» при оформленні депозитів можна безкоштовно отримати пластикову картку, на яку нараховуються відсотки. Такі умови цікаві багатьом потенційним клієнтам, кількість яких постійно зростає.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net