Сервісний центр «ПриватБанку» запровадив безкоштовний короткий номер 3700 для дзвінків із мобільного

«ПриватБанк» запровадив новий безкоштовний короткий номер 3700 для дзвінків клієнтів до сервісного центру з мобільних телефонів. Про це повідомив у своєму блозі на сторінці банку у «Facebook» маркетинг-директор «ПриватБанку» Дмитро Дубілет. За його словами, клієнти зможуть вільно дзвонити в банк як за коротким мобільним номером, так і вже за звичним «довгим» номером підтримки 0800500003.

«Найчастіше наші клієнти зв’язуються із колл-центром саме з мобільних телефонів, тому ми вирішили додати більш простий і зручний короткий номер служби підтримки, – каже маркетинг-директор «ПриватБанку» Дмитро Дубілет. – Крім того, це дозволить істотно підвищити якість обслуговування клієнтів і скоротити час розмови, адже, якщо клієнт дзвонить зі свого мобільного, оператору не потрібно буде витрачати час на ручний пошук клієнта в базі».

Усі дзвінки з мобільних телефонів на номер клієнтської підтримки «ПриватБанку» 3700 будуть для клієнтів безкоштовними. На сьогодні сервісний центр «ПриватБанку» щодня приймає понад 110 тисяч дзвінків клієнтів, при цьому більше 70% клієнтів зв’язуються з банком саме з мобільних телефонів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net