Реконструкція тепломережі: як і де Черкаська ТЕЦ оновлює мережу (ВІДЕО)

Підготовка до осінньо-зимового сезону на Черкаській теплоелектроцентралі – у посиленому режимі. Фахівці станції підготовляють енергетичне устаткування і теплову мережу до безперебійного проходження опалювального періоду. Нині у розпалі масштабна реконструкція старого трубопроводу у мікрорайоні Дніпровський вздовж вулиць Симиренківська та Нарбутівська. Трубопровід замінюють на новий, сучасний. Така реконструкція відбувається у рамках інвестиційної програми.
Ремонт магістральної теплової мережі здійснюють в одному районі, а покращення теплопостачання відчують по всьому місту.

Модернізацію проводять за кошти інвестиційної програми, розповідають на Черкаській ТЕЦ. Ось такий вигляд мала стара магістральна тепломережа мікрорайону Дніпровський. Його залізні артерії забезпечують навколишні будинки теплом уже близько50-ти років. За цей час труби неабияк зносилися та вичерпали термін своєї експлуатації.

ОЛЕКСІЙ БІДА, директор Черкаської ТЕЦ: дана теплова мережа була побудована ще в 1974 році і вже 45 років вона задіяна на теплопостачання міста Черкаси. Це лише частина великої реконструкції тепломереж Черкаської ТЕЦ. Є збільшення діаметру теплової мережі з 530 на 720.

Уже цього опалювального сезону тепло в оселі тамтешніх мешканців подаватимуть через нову теплову мережу. Старі труби замінюють на енергоефективні попередньо ізольовані зі спеціальним захисним покриттям.

МИКОЛА КУШНАРЬОВ, директор із капітального будівництва: відбувається реконструкція тепломережі загальною довжиною 213 метрів у двотрубному виконанні, ми вже вирізали стару трубу. І ведуться підготовчі роботи до монтування нової, сучасної труби.

Попередньо ізольовані труби, кажуть фахівці, значно стійкіші до зовнішніх пошкоджень. Звідси й зведена до мінімуму загроза будь-яких поривів та повторних ремонтів, що також убезпечує житлові будинки поруч від підтоплення у разі пориву.

МИКОЛА КУШНАРЬОВ, директор із капітального будівництва: вкладаємо нову сучасну трубу, діаметром 720 міліметрів. Вона попередньо ізольована— це забезпечить мінімальні втрати температури, забезпечить більш високу температуру теплоносія, також виробник дає гарантію на ці труби на 30 років. Загальна вартість всього проекту на даній ділянці становить 10 млн гривень.

Нові труби для реконструкції закупили минулоріч у рамках інвестиційної програми. А цьогоріч здійснюють їх прокладку.

ОЛЕКСІЙ БІДА, директор Черкаської ТЕЦ: мета підприємства постачати надійне теплопостачання для мешканців м. Черкаси. Зрозуміло, що машини, механізми, теплотраси вони мають свій термін експлуатації. Вони зношуються. Тому підприємством розробляються інвестиційні програми, ремонтні заходи направлені на те, щоб підтримувати обладнання у функціонуючому, нормальному, технічно-справному стані.

Жителі району такій реконструкції мережі дуже раді. Неоніла Андріївна розповідає, що проживає на цій вулиці із 1995 року. За цей час дійсно труби вже зносилися та варто їх оновити.

НЕОНІЛА АНДРІЇВНА, місцева жителька: те, що замінюють комунікації це звичайно дуже вагомо і потрібно для жителів цього району. Ми вдячні, що відбуваються такі зміни на краще.

Реконструкція на цій ділянці триватиме до кінця серпня.

ОЛЕКСІЙ БІДА, директор Черкаської ТЕЦ: до опалювального сезону 100 відсотково роботи будуть виконані і по цій тепломережі буде іти теплоносій для мешканців міста Черкаси.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net