"ПриватБанк" започаткував нові послуги для своїх клієнтів (ВІДЕО)

Лізинг та лінія "Агросезон", "фінасовий аспірин", квитки у розстрочку, теплі та швидкі кредити. І це далеко не весь перелік започаткованих для клієнтів послуг у "ПриватБанку". Про новації та здобутки установа звітує на щоквартальній конференції. Починають з новинок.

Віктор Шуршин, директор Черкаської філії "ПриватБанку": "Ми поновили кредитування населення і це новий продукт – швидкий кредит. Із жовтня цього року можна отримати кредит в будь-яку відділенні ПриватБанку у касі. Ця пропозиція діє для всіх наших клієнтів, які здійснюють будь-які платежі в касі банку".

Також цей кредит можна отримати онлайн у "Приват24". У цьому переконалася вже понад тисяча черкащан. Сума кредитування за третій квартал досягла майже 10 мільйонів гривень. Популярний серед містян і "теплий кредит". У Кабміні вже підписані домовленості про черговий транш, завдяки якому громадянам компенсовуватимуть витрати на утеплення будинків.

Олена Єрмоліна, керівник напрямку активно-пасивних операцій МСБ Черкаського ГРУ "ПриватБанку": "За цей рік тільки по місту Черкаси, це наше досягнення, ви знаєте статистику інших банків і ви можете порівняти. 10 теплих кредитів отримали наші з вами ОСББ. В наших будинках стало тепліше. Ми, звісно, продовжимо видачу кредитів і наступного року".

Подбали приватбанківці і про "митєєву розcтрочку". Її можна оформити із липня у web-версії "Приват24" на кожний платіж, який перевищує суму 1000 грн. Паралельно банк допомагає і з кредитуванням житла.

Віктор Шуршин, директор Черкаської філії "ПриватБанку": "На тарифному комітеті було прийняте рішення щодо зниження ставок для кредитів, які оформлюються для придбання житла на вторинному ринку з 22,9% до 19,9%. Це суттєве зниження".

Тоді як авто можна придбати із відсотковою ставкою 18% (нове) та 23,9% (вживане). За словами працівників "ПриватБанку", на поточний момент – це найбільш вигідні умови на ринку, з урахуванням мінімального авансу та строку кредитування.

Володимир Ридван, керівник напрямку бізнесу "Споживче кредитування" Черкаської філії "ПриватБанку": Ніяких обмежень по вартості автомобіля, по давності автомобіля, по маркам автомобіля – немає. Єдине, що ми поки кредитуємо лише легкові автомобілі по такій схемі. Перший внесок всього від 10%. Строк кредитування до 5 років".

Врахував "ПриватБанк" й потреби бізнес-клієнтів. Й навіть має перший рекорд кредитування малого і середнього бізнесу. На сьогодні банк обслуговує понад 800 тисяч корпоративних клієнтів. Лише за вересень структура залучила 11 тисяч нових ФОП та видала 16 тисяч проектних кредитів.

Олена Єрмоліна, керівник напрямку активно-пасивних операцій МСБ Черкаського ГРУ "ПриватБанку": "По всім кредитам малого та середнього бізнесу є дострокове погашення без додаткових комісій. Який би ви кредит не взяли, є можливість взяти його на 5 років і це зменшує ваше навантаження по виплаті щомісячних платежів, зменшується таким чином сума. Але коли ви готові погасити його достроково, ви гасите без якихось додаткових комісій".

За словами керівника місцевої філії "ПриватБанку", черкаське підприємство "Черкасиавтотранс" серед перших скористалося послугою лізингу. Завдяки цьому підсилилося чотирма автобусами для перевезення пасажирів. Наразі ведуться перемовини із владою міста щодо оновлення у такий спосіб автопарку низки комунальних підприємств Черкас.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут