ПриватБанк відкрив технологію QR-платежів для всіх українських банків та платіжних сервісів (ВІДЕО)

Тільки смартфон, додаток і спеціальний код. Сплачувати комунальні платежі в Черкасах стало ще простіше! ПриватБанк вперше запропонував технологію QR-платежів для всіх українських банків та платіжних сервісів.

Володимир Добровольський, керівник напрямку Платежі та Перекази Черкаської філії ПриватБанку:

"Наш банк пропонує всім учасникам ринку скористатись даною технологією. Ми з радістю поділимось технологією, як здійснювати оплату комунальних платежів з використанням QR-коду."

Користуватись технологією миттєвої безконтактної оплати за допомогою QR-кодів можна швидко і абсолютно безкоштовно.

Володимир Добровольський, керівник напрямку Платежі та Перекази Черкаської філії ПриватБанку: "Скористатись даною послугою може будь-який клієнт, що зареєстрований в Приват24. Якщо в клієнта немає Приват24 – він може прийти у відділення, де наші працівники йому допоможуть або ж самостійно скачати з сайту. І, отримуючи Приват24, у клієнта з’являється ця можливість швидко сплачувати без помилок"

Спеціалісти роз’яснюють: оплата платежів за допомогою QR-коду не тільки швидка і зрозуміла, а й виключає помилки в реквізитах. Аби скористатись послугою, треба просто встановити на смартфоні мобільний додаток Приват24. І за його допомогою відсканувати код на квитанції.

Володимир Добровольський, керівник напрямку Платежі та Перекази Черкаської філії ПриватБанку:

"Ми заходимо в мобільний додаток Приват24. Натискаємо клавішу QR-код. Зчитуємо цей QR-код. І одразу потрапляємо в інтерфейс сплати саме ваших комунальних платежів. В QR-коді зашифрована саме ваша індивідуальна інформація по вашій квартплаті і по заборгованості за нею."

В Черкасах послуга працює від листопада минулого року. І вже встигла стати популярною серед черкасців. Нині нею щомісяця користуються близько тисячі містян. Платіжні квитанції з кодами вже надсилають черкаські СУБи, Служба чистоти, ТЕЦ та теплокомуненерго.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут