ПриватБанк допоможе малому бізнесу Черкащини піднятися після карантину, зрізавши кредитні ставки (ВІДЕО)

Майже тримісячний карантин в Україні став справжнім випробуванням для малого бізнесу. Так, пан Леонід вже кілька років поспіль займається доставкою продуктів харчування у навчальні заклади, інтернати та лікарні. Та вимушений простій неабияк вдарив по його бізнесу. Аби не опинитися у борговій ямі, підприємець звернувся у ПриватБанк.

Леонід Андріяш, підприємець:

"З пандемією у нас поменшало роботи, звісно, поменшали прибутки. Для того, щоб утримати наш колектив, для того, щоб утримати наш бізнес на плаву і по заробітній платі, і по поточних затратних витратах, і по податках, ми звернулись до "ПриватБанка", який нам все-таки допоміг".

Найбільший український банк, який обслуговує понад 60% малого бізнесу та 76% підприємців, суттєво знизив ставки за кредитами для малого бізнесу. Зниження вартості кредитних ресурсів впроваджується за всіма програмами підтримки малого бізнесу: як за інвестиційними кредитами, так й програмами лізингу та фінансування оборотних коштів. Окрім клієнтів, які вже користуються "кредитними канікулами", або мають прострочену заборгованість. За словами банкірів, наразі підприємці потребують не антикризових порад, а реальної допомоги через пандемію коронавірусу та карантин. Це підтверджують і підприємці.

Леонід Андріяш, підприємець:

"Ми потребували кредиту 300 тисяч гривень. ПриватБанк погодив нам цю суму під 7% річних".

Уперше за всі роки роботи банку антикризові кредитні ставки тепер доступні не лише для нових позичальників, а й усіх його клієнтів, які вже користуються кредитами банку.

Віктор Шуршин, директор Черкаського регіонального управління ПриватБанку:

"Рішення ПриватБанку щодо зменшення відсоткових ставок для українського бізнесу – це дієвий крок для допомоги малому та середньому бізнесу в часи вирування пандемії в Україні. На сьогодні клієнти нашого банку можуть отримати фінансування по зменшених відсоткових ставках, але я хочу повідомити, що чинні ставки будуть зменшені автоматично для наших клієнтів і для цього не треба звертатися в банк".

Антикризові умови фінансування бізнесу діятимуть за всіма програмами підтримки малого бізнесу до кінця 2020 року. Скористатися допомогою ПриватБанку вже можуть понад 2 тисячі підприємців Черкащини, серед яких понад 1500 є власниками малого бізнесу, що найбільше потребують підтримки у цей період.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут