Потужні апарати і допомога незабезпеченим: в Черкасах відкрили новий медичний центр (ВІДЕО)


Сучасна своєчасна діагностика як запорука успішного лікування. Саме так заявляє про себе діагностичний центр «Медіскан Груп», філіал якого днями відкрили у Черкасах. Про надійність говорить досвід – компанії уже понад 13 років. Висококваліфікований штат і використання сучасних технологій гарантують ефективність роботи.

Пацієнтам тут пропонують пройти дослідження на апаратах комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії, а також УЗД. Усе обладнання експортне – японського та німецького виробництва, і найголовніше – високоякісне.

Проєкти стосуються соціально незабезпечених людей, учасників АТО, пенсіонерів тощо. Достатньо звернутися до центру, де наявне усе необхідне обладнання.

Сучасні апарати, які сьогодні презентували на відкритті центру, містять набір унікальних програм, що дозволяє отримати високоякісну візуалізацію внутрішніх органів людини і встановити надточний діагноз. Наявність такого центру підвищує загальну якість надання медичних послуг в області. Що є стимулом для реорганізації медичної сфери області.

Центр уже готовий приймати пацієнтів і поширювати в області власний досвід медичного сервісу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net