Плюс 1% до вкладу пропонують банкіри черкащанам

За даними міжнародної компанії GFK, 64,9% вкладників України розмістили заощадження саме на депозитах у ПриватБанку. А зараз зберігати заощадження в ПриватБанку стало ще вигідніше, адже у разі оформлення нового вкладу у банку діє надбавка 1% рiчних! Тобто, зробивши зараз вклад на 3-5 міс за максимальною ставкою 16.5%, клієнт банку отримує +1% = 17.5%.

Мова йде про вклади "Стандарт", "Джуніор" та послугу "Стандарт безподатковий", що оформлюються у гривнях від 250 тис. грн строком від 3 до 12 місяців. Вклади, що подовжуються, тобто лонгуються на ще один строк незалежно від суми вкладу, також беруть участь в акції та отримують додаткову надбавку +1 %.

"Наші вкладники при оформленні депозиту можуть самі обирати і сам вид вкладу, і спосіб нарахування відсотків по ньому, – розповідає керівник депозитних програм Черкаської філії ПриватБанку Неля Онищук. – Тож відсотки можуть зараховувати на картку або додавати до суми вкладу та збільшувати прибуток шляхом нарахування відсотків на відсотки. Чи на вашу думку краще зберігати гроші вдома під 0% і кожного дня перейматися ідучи з дому та не спати вночі, бо хтось може влізти до вашої оселі?"

Відкрити депозит можна як у відділеннях банку, так і не виходячи з дому. Причому, в обох випадках доступні варіанти внесення коштів як готівкою, так і з картки. ПриватБанк надає клієнтам дуже зручні дистанційні сервіси обслуговування (до речі, вони безкоштовні): інтернет-банк Приват24.

250 000 вкладників ПриватБанку вже роблять операції за вкладами через мобільний додаток "Мої вклади".

Інформацію про залишок на вкладі можна отримувати не звертаючись до відділення банку:

– у мобільному додатку "Мої вклади";

– Privat24 (веб- та мобільна версія);

– зателефонувавши на клієнтську підтримку 3700;

– в терміналі самообслуговування (меню "Мої депозити"/Детальніше).

Більш того, ходити в банк кожен місяць за відсотками не потрібно

Абсолютно безкоштовно клієнт отримує картку для виплат, що дозволить отримувати відсотки за вкладом у будь-який зручний час в мережі банкоматів по всьому світу. При бажанні, цією карткою можна розплатитися в торгових точках.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x