Оператор державних лотерей "М.С.Л" відправив юних спортсменів на Кіпр (ВІДЕО)

Від льоду – до спекотних островів. Оператор державних лотерей "М.С.Л" організував літній спортивний табір для вихованців Універсального навчально-тренувального центру "Льодограй" з Богуслава Київської області. Вперше український лотерейний оператор відправив на Кіпр найперспективніших юних спортсменів. 20 маленьких фігуристів та хокеїстів два тижні відпочивали і тренувались у середземноморському містечку Айя-Напа.

Євген, вихованець УНТЦ "Льодограй": "У нас були пробіжки до моря і назад. Ми там бачили різних тварин – папуг, ящірок, хамелеонів"

Колектив "Льодограй", вихованці УНТЦ "Льодограй": "Ми гуляли по місту, плавали на кораблі, їздили в луна-парк, катались на різних атракціонах"

До богуславського "Льодограю" діти і тренери повертаються засмаглими і задоволеними. Розповідають: окрім відпочинку встигали й тренуватись, бо вже незабаром готуватимуться до нового сезону. "М. С. Л" створює для цього всі умови.

Олена Амосова, тренер з фігурного катання: "Компания М. С. Л" очень поддерживает в плане и проведения соревнований и сейчас самым способным детям, которые заняли первые места – 10 мест хоккеистам и 10 мест фигуристам – и отправили их на Кипр за счет компании "М. С. Л."

Михайло Васильєв, хореограф: "Хороші умови. Житло прекрасне. Харчування також. Дуже добре нас годували. Діти задоволені, ніхто не голодував. Ніхто не був ображеним, всім приділили максимум уваги"

Разом з малюками на кіпрський відпочинок їздили і батьки. Побачивши один з найпопулярніших та найжвавіших історичних курортів, вони переконані: без допомоги оператора державних лотерей "М. С. Л" організувати таку мандрівку не змогли б.

Людмила, мама 2х вихованців УНТЦ "Льодограй": "Завдяки "М. С. Л." я змогла двох дітей вивезти за кордон на відпочинок, де вони провели як тренування, так і оздоровлення"

Універсальний навчально-тренувальний центр "Льодограй" компанія "М. С. Л" власним коштом побудувала у 2014. І наразі фінансує розвиток зимових видів спорту у Богуславі. Інвестиції оператора державних лотерей "М. С. Л" в цей соціальний проект вже перевищили 20 мільйонів гривень. Це дозволило створити єдину в Україні льодову арену міжнародного рівня. Відповідність світовим стандартам і бездоганним умовам дозволила "Льодограю" стати базою для тренувань багатьох професійних спортсменів. Займаються тут і понад 150 богуславських дітлахів.

"Дякуємо, "М. С. Л.!"

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут