"Об’єднання Самопоміч" відзначило новосілля та запускає нові соціальні проекти (ВІДЕО)

Політичне новосілля відсвяткували партійці "Об’єднання Самопоміч". До нового офісу навідалося чимало небайдужих черкасців. Відразу після вітань – до справ.

Олексій Романов, голова Черкаської міської організації "Об’єднання "Самопоміч": "Робота нашого офісу буде спрямована на реалізацію великої кількості соціальних проектів, які в першу чергу будуть направлені на розвиток громадянського суспільства, на допомогу людям на залучення і долучення людей до розвитку нашого міста".

Під час презентації офісу "самопомічівці" представили абсолютно новий проект "Школа комп’ютерної грамотності". Запрацює він найближчим часом. Бажаючим взятися за науку, варто попередньо записатися в офісі.

Олексій Романов, голова Черкаської міської організації "Об’єднання "Самопоміч": "Цей проект розрахований на людей срібного віку, так сказати, для людей, яким важко розібратися в сучасному обладнанні, і ми хочемо їх навчити користуватися комп’ютером, пошуковою системою, соціальними мережами, цей проект, думаю, буде корисним".

Микола Фомич, голова фракції Об’єднання Самопоміч ЧМР: "Сам зміст програми він передбачає проведення курсів, які складаються із 10 занять, які будуть від складових комп’ютера до роботи з текстовими редакторами, до спілкування в соціальних мережах, скапу, це дасть можливість людям стати повноцінними користувачами комп’ютера".

В його успішності колеги не сумніваються. Бо вже мають досвід вдалих проектів. Вже більше півтора року, за ініціативи однопартійців "Об’єднання Самопоміч" запрацював проект "Соціальна картка учасника АТО". Суттєву підтримку вже отримали майже сім сотень бійців.

Сергій Дорохін, член ГО "Самопоміч": "На сьогоднішній момент діє більше 30-ти підприємців і це більше 45-ти точок реалізації. Це аптеки, юридичні послуги, нотаріальні, магазини. Ця карточка дає знижку АТОвцю, або його члену сім’ї. Показуючи цю карточку він може отримати знижку, яку встановлює сам підприємець, це від 1 до 10 відсотків. Є у нас брошурочка, дається до карточки, там є перелік магазинів де він може отримати цю знижку".

Поки знижки діють лише по місту. Однак найближчим часом нею можна буде користуватися і в області. Невдовзі запрацює вона в Умані, Каневі та Монастирищі.

Для зворотного контакту з людьми тут працює ще й громадська приймальня. Доступна вона для будь-кого. Фахівці безкоштовно надають кваліфіковану юридичну допомогу.

Людмила Бордунос, юрист: "Дуже багато випадків, коли люди не знають куди звернутися, яким чином захищати свої права, тобто ми надаємо правову первинну допомогу. Люди можуть зателефонувати за телефоном 38 28 08 і записатися на прийом і працюємо поки повністю не вирішимо проблему. Також якщо людина з області ми надаємо консультації по телефону".

Колектив готовий до поповнення. Тут не проти працювати з такими ж відданими та активними черкасцями.

Олексій Романов, голова Черкаської міської організації "Об’єднання "Самопоміч": "Ідей дуже багато, вони не потребують фінансових затрат, вони потребують часу і потребують людей. Тому якщо хтось має на меті або має ідеї, ласкаво просимо, долучайтеся. Адреса: вулиця Богдана Хмельницького, 52. Наш телефон 097328 21 41. І в єдності сила".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net