Новинки «Золотої Амфори»

У Черкасах відбулася презентація – дегустація новинок компанії «Алеф – Віналь». Цього разу винороби привезли не лише нову продукцію високої якості, а й влаштували справжнє свято. Всіх гостей заходу запросили на концерт, залучили до конкурсів з розіграшами призів і вручили подарунки торговельних марок «Золота Амфора» та « Горілка Українка». Утім, найбільшим сюрпризом для черкаських споживачів стала презентація нової продукції.

Анатолій Коган, керівник департаменту маркетингу компанії «Алеф-Віналь»: «Ми привезли нові унікальні продукти ТМ « Графін», ТМ « Острів Крим». І ми створили унікальний напій типу мартіні вермут «Версо бьянко італьяно», який за смаковими якостями нічим не відрізняється від Тріно, Мартіні, Кьянті, Чинзано».
Компанія « Алеф-Віналь» є одним із найбільших виробників вина в Україні. Виробництво базується на основі підприємств, розташованих в Криму. На території 3 тис га вирощують виноград більш,ніж тридцяти сортів. Вони є основними для виробництва продукції ТМ « Золота Амфора». Підприємства компанії укомплектовані високотехнічним італійським обладнанням. Продукція, яку виготовляють на заводі, має 62 українські та міжнародні нагороди. Винороби сподіваються, що і нові торговельні марки стануть улюбленими для споживачів.
Анатолій Коган, керівник департаменту маркетингу компанії «Алеф-Віналь»: «В деяких торгових мережах вони вже на полицях, в деяких АТБ. Ми відкрили свій торговий підрозділ в Черкасах. Ми самі розвозимо продукцію по місту. Людям лише потрібно своєчасно її заказати».

Щорічні презентації – дегустації в Черкасах вже стали доброю традицією. Справжні прихильники виноробного мистецтва спробували новинки – торгові марки «Графин», «Острів Крим» та «Версо», а також, вкотре, посмакували напоями, які вже стали улюбленими для споживачів. В Україні під торговельною маркою «Золота амфора» випускають одні з найкращих напівсухих, напівсолодких та десертних вин. Їх виготовляють тільки з відбірного винограду, зібраного з кримських виноградників. З перших днів виникнення компанії на ринку вин України головним та основним завданням її засновників є постійна підтримка високої якості виноробної продукції.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net