На Черкаській ТЕЦ відзначили День енергетика (Відео)

Стабільне виробництво теплової й електричної енергії, високі виробничі потужності, освоєння нового ринку електроенергії та перспективні плани на майбутнє – із такими показниками одне із провідних теплогенерувальних підприємств області відзначило професійне свято – День енергетика. Привітати колектив Черкаської ТЕЦ завітав і міський голова Анатолій Бондаренко.

За сумлінну працю й особистий внесок у розвиток енергетичної галузі працівників Черкаської ТЕЦ Анатолій Бондаренко відзначив подяками та грамотами міського голови.

Опісля за трудові заслуги кращих працівників нагородили цінними подарунками й нагрудними знаками.

Під час святкової наради, тепловиків відзначили почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Про здобутки підприємства за цей рік розповів голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко. Голова правління додав: хоч 2020-тий був і нелегким, утім досягнення все ж є. А все – завдяки потужному персоналу, розповів директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда.

Із нагоди професійного свята адміністрація та профспілковий комітет підприємства за вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі та за високий професіоналізм відзначили найкращих із кращих та вручили працівникам Черкаської теплоелектроцентралі почесні грамоти та подяки.

Керівництво підприємства зазначає: що і надалі поліпшуватимуть роботу станції та дбатимуть про комфорт містян.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут