На Черкащині з’явиться потужне виробництво інкубаційних яєць

Успішному регіонові – успішні підприємства. Одна з найбільших за рейтингом журналу Forbes компаній України – "Миронівський хлібопродукт" збирається розширювати своє дочірнє підприємство в Черкаській області.

Віктор Гринюк, директор ДП "Перемога нова": "Племенные предприятия именно птицеводческие – это ексклюзивне предприятия. У нас на Украине их всего лиш три. Одно мы потеряли там на Донбасе. Мы решили сдесь на этих можностях, на "Перемоге новой" призвести реконструкцию и перепрофелировать это производство в производство инкубационного яйца"

Перепрофілювання виробництва, кажуть підприємці, зможе позитивно вплинути на екологію регіону.

Віктор Гринюк, директор ДП "Перемога нова": "Согласно технологии приизводства мяса на ту площадь, которая существует на сегодняшний день на предприятии, там садится максимум 24 головы на квадратный метр. В связи с изменением технологии и переходом на производство инкубационного яйца на квадратный метр садится 6 голов птиц. Естественно уменьшается екологическая нагрузка"

Тетяна Бубнова, інженер-землевпорядник ДП "Перемога нова": "Никакого вреда это приизводство не принесет ни их здоровью, ни их жизнедеетельности бытовой, профессиональной, никакой. И темболее не так, как их запугивают, что следующее поколение будет страдать от этой птицефабрики".

Окрім покращення екології підприємці обіцяють також покращення економічного стану в регіоні. Адже оновлене підприємство – це принаймні 500 нових робочих місць. А ще – майже два мільярди інвестицій.

Віктор Гринюк, директор ДП "Перемога нова": "Есть у нас намерения вложить сюда в это приизводство. И сдесь организовать совершенно новую технологію, где будет содержатся не 17 миллионов птицы, а всего лиш четире"

Наразі "Перемога нова" доопрацьовує всі необхідні проекти. Та готується до успішної розбудови на Черкащині.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net