Крем для депіляції: принцип дії та особливості застосування

Раніше небажану рослинність на тілі видаляли переважно влітку, коли шкіра відкрита сонцю й приховати волоски під колготками чи панчохами було неможливо. Сьогодні процедура депіляції виконується незалежно від сезону. Існує кілька способів її виконання в домашніх умовах – застосування спеціальних приладів, косметичних засобів, воску в різних формах або гоління. У цій статті ми розглянемо можливості кремів для депіляції. Ці засоби призначені для різних ділянок тіла, а також випускаються варіанти для обличчя. Серед переваг відзначимо:

  • абсолютна безболісність процедури;
  • швидкий результат і простота застосування;
  • можливість підібрати продукт з різних цінових категорій;
  • видалення волосків будь-якої довжини без пошкодження покривів;
  • хороша результативність навіть при обробці важкодоступних ділянок.

Всі креми для депіляції мають подібний принцип дії. У формули входять тіогліколят калію або кальцію та луг. Луг пом’якшує волосяні стрижні та сприяє проникненню тіогліколята в їх структуру. Високий рівень pH дозволяє впливати на небажану рослинність, шляхом руйнування її кератинової основи. Також до складу включаються зволожувальні агенти, ароматизатори, речовини, які впливають на фолікули й уповільнюють зростання волосків.

Нанесення виконується на чисті, сухі покриви. Видаляти засіб слід проти росту волосся. Для цього використовуємо спеціальні скребки (у формі лопатки, ложечки) або губку. Такі аксесуари часто входять в комплект, а також їх можна купити окремо. На сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP https://makeup.com.ua/categorys/207355/ представлена різноманітна колекція кремів для депіляції. При підборі обов’язково враховуємо особливості призначення. Більшість варіантів для тіла є універсальними і можуть застосовуватися для обробки ніг, пахв, області бікіні. Вони упаковані в туби або флакони з дозаторами. Варіанти для обличчя використовуються тільки у зоні носо-губного трикутника.

Час процедури завжди вказується в інструкції. Максимально допустима тривалість встановлюється для дуже жорстких, темних волосків. Деякі користувачі самостійно збільшують час процедури, помилково вважаючи, що активні компоненти не тільки розчинить видиму частину стрижня, але й вплинуть на його корінь. Крем може проникати в глибину шкіри максимум на 0,05 мм і це забезпечує гладкість покривів, а також трохи послаблює фолікули, але повністю видалити рослинність йому не під силу. Зазвичай результат зберігається протягом 5-7 днів, після чого відновлюється відростання.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут